1778

Vinylové podlahy PARADOR konečně umožňují použití atraktivních dekorů v místnostech, kde jste o nich doposud jen snili. Díky své voděodolnosti jsou ideálním řešením do koupelen či kuchyní. Domácnosti silných alergiků, kde je potřeba udržovat nadstandardní čistotu za použití silnějších čistících prostředků, mohou díky vinylovým podlahám PARADOR konečně získat trendový vzhled. Technologicky jsou vinylové podlahy PARADOR řešené buďto na nosné HDF desce, nebo jako čistý vinyl.


 

c1

 

t1

Řada Classic

 

Řada Trendtime

nabízí široký výběr dekorů dřeva v téměř nerozeznatelných, perfektních imitacích přírodního materiálu. Díky nadčasové a vytříbené eleganci se podlahy z této kolekce v parketovém i selském vzoru kombinují s klasickým i moderním nábytkářským stylem.     je zosobněním moderních současných nábytkářských trendů. Toto spektrum pokrývá autentické imitace kvalitního dřeva a jiných působivých materiálů až po velmi zajímavé materiály s neobvyklými grafickými motivy jako je například světlě šedá, či tmavá břidlice.
     

 

Classic 2030 

 

Trendtime 5.30

Vinylové podlahy kolekce Classic 2030 přinášejí oblíbené dřevěné dekory v provedení na nosné HDF desce.   Vinylové podlahy kolekce Trendtime 5.30 přinášejí trendové dřevěné dekory a imitace kamene v provedení na nosné HDF desce. 
Rozměry: 9,6 x 216 x 1207 mm    Rozměry: 9,6 x 292 x 598 mm
     

Classic 2050

 

Trendtime 6.30

Vinylové podlahy kolekce Classic 2030 přinášejí oblíbené dřevěné dekory v provedení čistého vinylu.   Vinylové podlahy kolekce Trendtime 6.30 přinášejí trendové dřevěné dekory a imitace kamene v provedení na nosné HDF desce.
Rozměry: 5 x 219 x 1209 mm     Rozměry: 9,6 x 216 x 2200 mm