obr

Laminátové podlahy si již před dlouhou dobou vyčlenily své jedinečné místo hned vedle třívrstvých podlah a podlah z masivního dřeva. A to nejen pro vysokou odolnost a snadnou údržbu povrchu, díky níž jsou vhodné pro náročné požadavky v intenzivně namáhaných místnostech. V současné době jsou laminátové podlahy vnímány jako cenná alternativa k podlahám ze skutečného dřeva. Laminátové podlahy od společnosti PARADOR hrají v tomto vývoji zvláštní roli. Díky bohatým zkušenostem se dřevem a nejnovějším technickým poznatkům je společnost PARADOR v pozici, kdy vytváří autentické interpretace vysoce kvalitního dřeva a také do laminátových podlah realisticky transformuje další klasické materiály, jako je kámen či beton. A co více, grafické motivy a dekory plné fantazie od věhlasných mezinárodních designérů umožňují PARADORU ukázat fascinující nové možnosti.


 

image_laminat_classic   image_laminat_trendtime   image_laminat_edition

Řada Classic

 

Řada Trendtime

 

Řada Edition 1

nabízí široký výběr dekorů dřeva v téměř nerozeznatelných, perfektních imitacích přírodního materiálu. Díky nadčasové a vytříbené eleganci se podlahy z této kolekce v parketovém i selském vzoru kombinují s klasickým i moderním nábytkářským stylem   je zosobněním moderních současných nábytkářských trendů. Toto spektrum pokrývá autentické imitace kvalitního dřeva a jiných působivých materiálů až po velmi zajímavé materiály s neobvyklými grafickými motivy – v mnoha různých formátech lamel, povrchových strukturách a kombinacích spár. Ideální základ pro nábytkářský styl orientovaný na design   vyzdvihuje individuální podlahový design na zcela novou úroveň: dvanáct špičkových designérů se nechává inspirovat a propůjčuje značce Parador svoji charakteristickou tvořivost. Skutečná nádhera: podlahy v umělecké kvalitě v maximálně brilantních intenzivních barvách
         

 

Classic 1040 

 

Classic 1050

 

Classic 1060

Strukturované povrchy, ochrana proti bobtnání, impregnace všech hran lamel.   Strukturované povrchy, ochrana proti bobtnání, impregnace všech hran lamel.   Strukturované povrchy, ochrana proti bobtnání, impregnace všech hran lamel.
Rozměry: 7 x 192 x 1285 mm   Rozměry: 8 x 192 x 1285 mm   Rozměry: 9 x 192 x 1285 mm
         

Edition 1

 

Trendtime 1

 

Trendtime 2

12 světově uznávaných designérů navrhlo podlahy v umělecké kvalitě v maximálně brilantních intenzivních barvách.   Vizuálně zajímavý, nekonvenční a moderní design s autentickým vzhledem dosaženým strukturováním povrchu lamel.   Vizuálně zajímavý, nekonvenční a moderní design s autentickým vzhledem dosaženým strukturováním povrchu lamel.
Rozměry: 8 x 400 x 1285 mm     Rozměry: 8 x 158 x 1285 mm    Rozměry: 8 x 95 x 850 mm
         

Trendtime 4

 

Trendtime 5

 

Trendtime 6

Vizuálně zajímavý, nekonvenční a moderní design s autentickým vzhledem dosaženým strukturováním povrchu lamel.   Vizuálně zajímavý, nekonvenční a moderní design s autentickým vzhledem dosaženým strukturováním povrchu lamel.   Vizuálně zajímavý, nekonvenční a moderní design s autentickým vzhledem dosaženým strukturováním povrchu lamel.
Rozměry: 8 x 400 x 1285 mm   Rozměry: 8 x 330 x 638 mm   Rozměry: 9 x 243 x 2200 mm
         

Trendtime 7

 

Trendtime 8

 

Eco Balance

Vizuálně zajímavý, nekonvenční a moderní design s autentickým vzhledem dosaženým strukturováním povrchu lamel.   Vizuálně zajímavý, nekonvenční a moderní design s autentickým vzhledem dosaženým strukturováním povrchu lamel.    
Rozměry: 9 x 158 x 2200 mm